Компанія з доставки квітів та подарунків GreenRose доставить Ваше замовлення в будь-яку точку світу

Крім доставки квітів по Одесі та Україні, ми здійснюємо доставку квітів і букетів по всьому світу — в країни СНД (в Азербайджан, Вірменію, Білорусь, Казахстан, Молдову, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан і т.д.). ), в Європу, в Азію, в Африку, в Канаду та в США (Америку).

Численна мережа наших партнерів з міжнародної доставки квітів дозволяє максимально скоротити час доставки та надати Вам прийнятні ціни на квіти з доставкою по всьому світу.

Які замовлення ми виконуємо

Чому ми не публікуємо на нашому сайті ціни на доставку квітів світу?
Ціни на квіти, оформлення, послуги доставки в кожній країні дуже різні і змінюються протягом року в залежності від сезону, постачання квітів і т.д.

Вивішуючи на сайті ціни на доставку квітів по світу, ми свідомо збільшували б її настільки, щоб наш прибуток покривав усі витрати.

Проте, наша мета – надати нашим клієнтам найоптимальніші ціни на доставку квітів по світу.

Саме тому ми не працюємо з мережами міжнародної доставки квітів

Для того, щоб надати Вам наші найкращі ціни на доставку квітів по світу (міжнародну доставку квітів), ми запитуємо ціну безпосередньо у флориста, найбільш близько розташованого до місця доставки букета, щоб мінімізувати вартість доставки квітів Клієнту.

Робота безпосередньо з флористами дає нам, крім хорошої вартості для наших клієнтів, ще одна дуже важлива перевага – флорист може втілити будь-яку Вашу ідею, вкласти свою душу в букет, що замовляється. Таким чином, ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення квітів (по Києву, Україні, СНД або по всьому світу).

Ми можемо доставити квіти наступного дня після отримання оплати від Клієнта. Але в деяких випадках можлива і термінова доставка квітів по світу.

Купити у нас квіти

Як відбувається замовлення квітів з доставкою за межами України (міжнародна доставка квітів)
1) Ви вибираєте букет на нашому сайті або просто визначаєтеся, які саме квіти Ви хотіли б доставити (можна вибрати кілька вподобаних букетів).

2) Робите нам запит (телефоном або електронною поштою), в якому вказуєте:

назва букета або його опис
дата доставки
країна, місто доставки
адреса доставки (нам вона потрібна для того, щоб ми звернулися до найближчого розташованого флориста і дали Вам точну вартість замовлення, включаючи доставку)
3) Після отримання запиту ми контактуємо з флористом і потім називаємо ціну такого букета з урахуванням доставки (у доларах США або ЄВРО, а також еквівалент у гривні).

Як правило, ми можемо Вам дати ціну вже протягом однієї максимум двох годин після отримання запиту. Виняток можуть становити лише запити на доставку квітів до країн, з якими у нас різниця у часі.

4) Ви робите оплату в ГРИВНІ за курсом на день оплати будь-яким способом із запропонованих нами в розділі «Оплата».

5) Після здійснення доставки квітів, ми Вас обов’язково інформуємо про досконалу доставку (телефоном або електронною поштою).

Чекаємо на Ваші запити цін на доставку квітів по світу за телефонами:

+38 (096) 769-96-93

+38 (093) 144-39-23,

або пишіть нам: info@greenrose.od.ua

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання та надати Вам наші КРАЩІ ЦІНИ НА МІЖНАРОДНУ ДОСТАВКУ КОЛЬОРІВ!

5/5 - (1 vote)