Наша Компанія прагне максимально захищати конфіденційність персональних даних. Нижче викладено, як ми звертаємося з персональними даними суб’єктів персональних даних, а також політика Компанії у сфері персональних даних. Якщо Ви не погоджуєтесь з даною політикою або будь-яким із нижче перерахованих її пунктів — будь ласка, відмовтеся від використання послуг нашої Компанії.

Відносно персональних даних, отриманих через цей сайт, вважається їх власником у розумінні українського законодавства.

  1. Збір персональних даних
    1.1. Якщо суб’єкт персональних даних надає персональні дані greenrose.od.ua, ми використовуємо їх виключно для тих цілей, для яких вони були надані greenrose.od.ua і які вказувалися в момент збору персональних даних (або як це було видно з контексту).

1.2. greenrose.od.ua збирає лише ті персональні дані (наприклад, ім’я відправника, адресу одержувача, номери телефонів, адресу електронної пошти відправника тощо), які були спеціально та добровільно надані суб’єктом персональних даних.

1.3. greenrose.od.ua обмежується збором мінімального обсягу інформації, що необхідно для коректного та якісного виконання Замовлення Клієнта.

1.4. Всі онлайн платежі, представлені на сайті, проводяться на захищеній сторінці платіжного сервісу, що використовується. greenrose.od.ua передає платіжному сервісу наступну інформацію для оплати замовлення: номер замовлення та сума до оплати. Компанія може отримувати від платіжних сервісів таку інформацію після проведення суб’єктом персональних даних оплати послуг Компанії на сторінці вибраного ним платіжного сервісу: id транзакції, сума транзакції, статус транзакції, дата транзакції та іншу технічну інформацію щодо цієї транзакції. Дана інформація виходить сайтом greenrose.od.ua виключно метою автоматизації та прискорення обробки розміщеного замовлення. Будь-яка інформація, передана платіжним сервісом сайту greenrose.od.ua, передається за допомогою SSL-шифрування за допомогою стійкої криптографії.

1.5. На додаток до особистих даних, які свідомо надаються суб’єктами персональних даних, greenrose.od.ua автоматично збирає певні типи інформації при відвідуванні сайту greenrose.od.ua користувачами та при обміні електронними листами між Компанією та суб’єктами персональних даних. Такі автоматизовані технології можуть включати використання «Cookies» та журналів веб-сервера для збору IP-адрес, даних про операційну систему відвідувача, тип його браузера та іншу технічну інформацію. Збір цієї інформації дозволяє greenrose.od.ua краще зрозуміти та покращити продуктивність, зручність користування сайтом та його ефективність, а також вимірювати ефективність маркетингових заходів.

1.6. Статистика відвідувачів сайту може використовуватися третіми сторонами для проведення аналізу рекламних кампаній та інших видів статистичного аналізу. Дана статистична інформація про відвідувачів Сайту не містить особистих персональних даних: імен, фізичних адрес, телефонів тощо, за винятком IP-адреси.

1.7. Усі позитивні відгуки, коментарі та скарги по роботі Компанії, залишені на сайті greenrose.od.ua у спеціально відведених для цього місцях разом з іменами авторів даних відгуків, є публічно доступною інформацією та можуть бути переглянуті будь-яким відвідувачем сайту greenrose.od.ua, а Також можна використовувати для реклами greenrose.od.ua.

  1. Безпека та зберігання персональних даних
    2.1. greenrose.od.ua використовує загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни чи знищення.

2.2. greenrose.od.ua гарантує збереження та конфіденційність будь-якої інформації суб’єкта персональних даних, отриманої нами у процесі оформлення та виконання замовлення. Така гарантія не розповсюджується на випадки протиправного заволодіння інформацією суб’єкта персональних даних, що знаходиться в greenrose.od.ua, третіми особами, у цих випадках Компанія відмовляється від відповідальності.

2.3. greenrose.od.ua надає доступ до інформації та персональних даних лише уповноваженим співробітникам та підрядникам, які дали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації та даних.

2.4. greenrose.od.ua не передає персональні дані третім особам, крім випадків, коли така передача є вимогою законодавства, на прохання суб’єкта персональних даних або в інших випадках, викладених у цьому розділі. greenrose.od.ua розуміє, що особиста інформація є цінною, та вживає всіх можливих заходів для захисту особистої інформації, яка перебуває у володінні greenrose.od.ua.

2.5. Будь-яка інформація, що передається суб’єктом персональних даних сайту greenrose.od.ua, передається за допомогою SSL-шифрування за допомогою стійкої криптографії.

2.6. greenrose.od.ua знімає з себе будь-яку відповідальність у випадку, якщо паролі доступу до облікового запису суб’єкта персональних даних greenrose.od.ua стали відомі третім особам будь-яким способом з вини самого суб’єкта персональних даних (добровільна або не добровільна передача самим суб’єктом персональних даних, у разі втрати, крадіжки тощо).

2.7. greenrose.od.ua знімає з себе будь-яку відповідальність у разі виникнення форс-мажорних обставин (включаючи, але не обмежуючись атаками хакерів).
2.8. Суб’єкт персональних даних має право будь-якої миті часу, видалити будь-яку особисту інформацію з облікового запису.

  1. Зміни
    3.1. greenrose.od.ua має право вносити зміни або коригувати цю політику у сфері конфіденційності та персональних даних у будь-який час, без попереднього попередження, що набирає чинності з моменту її опублікування на відповідній сторінці сайту.
5/5 - (1 vote)