Укладаючи контракт із нашою компанією, ви укладаєте ділову угоду з висококваліфікованим спеціалістом у квітковій справі!

powered by Typeform

Ми маємо величезний досвід доставки такого вибагливого та тендітного товару як квіти.

Завдяки цьому нам вдалося створити ідеальну схему доставки нашого продукту до будь-якої точки України

Ми використовуємо індивідуальний підхід до доставки кожного замовлення і розробляємо спеціальну схему відвантаження та перевезення замовлення, яка дозволяє нашій службі максимально скоротити терміни доставки, зберігши при цьому зовнішній вигляд і високу якість кольорів, що доставляють.

Для кожного району є своя цінова зона, яка розраховується за віддаленістю об’єкта від основного складу, з якого здійснюватиметься доставка.
Для того, щоб дізнатися точну вартість доставки, вам достатньо просто заповнити анкету та фахівці назвуть вам не тільки вартість, але й терміни, в які ваше замовлення буде доставлене.

Ми переміщуємо всю продукцію, попередньо розмістивши її у спеціальній пакувальній тарі, охолоджуючи або утеплюючи коробки в залежності від пори року.

Відправлення продукту здійснюється як автотранспортом, так і шляхами авіа та залізничних повідомлень згідно з тарифами, які встановлює вантажоперевізник. Кожне замовлення повністю укомплектоване всіма необхідними документами.

Кожне замовлення повністю укомплектоване всіма необхідними документами.

Ми доставляємо квіти з усіх куточків світу, включаючи країни Південної Америки, Італії, Іспанії, Ізраїлю, Голландії та Данії.
Доставка продукту при дотриманні всіх необхідних температурних режимів, встановлених для виду кольорів, що доставляється, і фітосанітарних вимог і умов.

Вантаж проходить обов’язкове митне очищення та фітосанітарний контроль.

Оцените page