Без категории

Курси малювання для дітей 6-12 років

Курси малювання для дітей 6-12 років

Малювання для дітей — хіба є найкращий спосіб пізнання світу, ніж відображення його наново маленькими ручками?

Школа малювання Мама, намалюй — це творчий простір, де ми створюємо для дітей арт-заняття, на яких фантазуємо, творимо, та відкриваємо цей світ своїми руками та радіємо життю!

Ми даємо цікавий та творчий досвід, який надихає маленького художника всередині!

Наш гурток малювання для дітей, підлітків та малюків розвиває кожну дитину творчо та індивідуально, відповідно до побажань дитини.

Художня студія Мама, намалюй пропонує розвиваючі та творчі заняття для дітей 6-7 років або 7-8 років та підліткові заняття від 10 років. Для маленьких дітей віком до 5 років у нас працюють окремі арт заняття.

Кожен урок малювання для дітей продуманий так, щоб діти:

  • удосконалювали дрібну моторику;
  • досліджували цей неповторний світ (малювати не лише олівцем, гуашшю, аквареллю або акрилом, а й працювати з різними природними матеріалами);
  • розвивали кругозір (кольори, форми, літери, цифри, природа, тваринний та рослинний світ)
  • робили аплікації, мозаїки, вітражі;
  • створювали колажі та принти;
  • робили прикраси, ілюстрації, презентації.

Можливо, збоку і не кожен урок здаватиметься незвичайним, але ми завжди будемо впевнено спати, знаючи, що вклали в нього максимум наших умінь, тепла та кохання.

Для цього в нашій програмі для дітей є величезний набір художніх технік, який спрямований на гармонійний розвиток внутрішнього світу кожної дитини, світогляду та його інтелекту.

Час проведений разом — це фантастична історія-подорож навколо світу або в казку. Ми дуже намагалися зробити кожен урок цікавим, незабутнім та корисним.

Для нас головне, щоб діти зі щирою вдячністю згадували про нас. Ми намагаємось бути не просто талановитими митцями з художньою освітою, а тими, хто найбільше любить ділитися з дітьми своїми знаннями та готові допомагати малюкам відкривати світ творчості.

Запрошуємо вас на перший урок, на якому ми підберемо персональну форму навчання та домовимося про всі деталі співпраці.

5/5 - (1 голос)
Back to list